Vynikajúce hodnotenie
Lenka, 25.6.2026
Radi sa sem chodíme kúpať,je to pomerne nové termálne kúpalisko,minulý rok slávili 5 rokov od založenia a je tu...
(celé hodnotenie)
Radi sa sem chodíme kúpať,je to pomerne nové termálne kúpalisko,minulý rok slávili 5 rokov od založenia a je tu ČISTO,PRIJEMNE,bazény
pre dospelých blizko od seba,tak netreba chodiť ďaleko pri striedaniu teploty vody do inej vody👍 a ešte je tu brozdatko pre malinké detičky.Bazeny pre staršie deti sú ďalej na trávnatej lúke a deťom sa venujú,majú bohatý program ako ich zabaviť a vždy spravia aj penovú párty vo vode...dokonca odlišných farieb peny pre chlapcov modrú a dievčatá majú ružovú 😆
Tiež tu prebiehajú počas dňa rôzne súťaže pre všetkých v pití piva,jedení melónov atď.s výhrou vstupeniek na kúpalisko pre celú rodinu aj nočné kúpanie s bohatým zábavným programom.
Je tu aj možnosť ubytovania pre dlhší pobyt a veľké parkovisko,dokonca s elektrickými pripojkami pre parkujúce karavany s ľuďmi na dovolenke ☀️
V areáli sú sezónne bufety s jedlom aj kaviareň s nápojmi a,kávou, zmrzlinou a zákuskami,kam si po obede veľmi radi zájdeme,tak isto ďalší veľký stánok s dostatočnou kapacitou stoličiek, kde si môžete dať si pivko (aj české ) a iné nápoje ale aj stála " reštaurácia" Ryba v srdci NESVAD",kde sa slušne najete,dáte si pivo, limonády,rôzne druhy kávy,zmrzlinu aj dezerty.Dokoncacsi tu môžete zakúpiť hotové jedlá a iné produkty zavárané pohároch ,aby ste na dovolenke nemuseli variť.,Na terase je príjemné posedenie aj pre fajčiarov,dokonca už so strieškou ,čo oceníte v horúčavách.A aj samotné Mestečko Nesvady ponúka možnosti zájsť si na pizzu,zmrzlinu či nakúpiť do potravín pre dovolenkárov.
Proste si tu nájdete všetko, sladké slané , osviežujúce ,ale hlavne úžasnú čistú vodu v bazénoch,kde si krásne odpočiniete aj chladnejší bazén pre osvieženie,a veľa lehátko krytých slnečníkami či strieškami.Je tu opravdu prijemne kamkoľvek sa.pozriete,pekné čisté toalety, aj letné hneď pri bazénoch,sprchy a šatňa so skrinkami, kabínky na prezliekanie,ždimacka na plavky,sušiče vlasov a aj veľká kabinka pre vozičkárov.Páči sa nám tu.Jazdili sme všade , Patince, Veľký Meder, Podhájska,ale tu sme doslova "zaparkovali" a radi sa sem vždy vrátime aj každý víkend, keď máme čas,treba si pozrieť stánku Thermál NESVADY a vstupenky sa dajú zakúpiť aj výhodnejšie na zľavových portáloch čo rada využívam... najčastejšie na Zľava dňa....
Vynikajúce hodnotenie
Rudolf, 4.6.2026
prijemne miesto na relax
prijemne miesto na relax